Įmonių steigimas

Įmonių steigimas užsienyje

Jeigu siekiate savo idėjas skleisti užsienyje, ten įkurti įmonės atstovybę arba veiklą vystyti šalyje, kurioje verslo aplinka vertinama ypač gerai, galimas įmonės steigimas Estijoje, Latvijoje arba Anglijoje.

Estijoje įmonių steigimas yra pigesnis nei Lietuvoje. Jeigu bendrovę steigia vos vienas asmuo, dokumentų tvarkymas ir įmonės įregistravimas kainuoja kiek mažiau nei 200 eurų. Įmonė gali būti įregistruota per tris savaites, o veiklą pradėti vykdyti praėjus vos savaitei po dokumentų pateikimo.

Latvija garsėja labai greita įmonės steigimo procedūra. Ši iš lūpų į lūpas keliaujanti taisyklė tikrai ne iš piršto laužta. Pasaulio banko duomenimis Latvijoje įmonė įregistruojama per savaite trumpesnį laikotarpį nei Estijoje, ir per dviem savaitėm trumpesnį laiką nei Lietuvoje. Latvijoje įmonė įregistruojama per 18 dienų. Procedūra kainuoja 250 eurų.

Lietuvoje, tarkim, įmonių steigimas vilniuje užtrunka iki keturių savaičių. Dokumentų tvarkymo ir notaro patvirtinimas kainuoja 200 eurų. Uždaroji akcinė bendrovė negali būti įsteigta nesuformavus įstatinio kapitalo. Šiuo metu, Lietuvoje jis siekia 2500 eurų.
Anglijoje įmonės steigimo etapai yra tik du. Tereikia sugalvoti įmonės pavadinimą ir sumokėti mokestį už dokumentų paruošimą bei įregistravimą. Procedūra paprastai užtrunka vos porą dienų ir kainuoja ji apie 400 svarų (tai yra 454.89 eurų).

OBchoice Ltd. specializuojasi įmonių  LIETUVOJE,  ESTIJOJE, LATVIJOJE ir ANGLIJOJE steigimo srityje.

Esame patikimas Jūsų verslo partneris, kurio tikslas kokybiški ir individualūs sprendimai Jums. Ruošiame įmonių steigimo, perregistravimo, įmonių duomenų ar pavadinimo keitimo dokumentus.

Padedame įsteigti įvairių juridinių formų verslus: uždarąsias akcines bendroves (UAB), Mažąsias Bendrijas (MB) ir Individualias (IĮ) įmones.

Mes žinome, kad gera pradžia – pusė darbo. Todėl užtikriname sklandų verslo steigimą visuose etapuose, t.y. pradedant nuo patikimų konsultacijų, kurių metu priimamas tinkamiausi sprendimai dėl verslo juridinės formos pasirinkimo, valstybės, kurioje bus vykdoma veikla, iki atstovavimo Juridinių asmenų registre, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, bankuose, kitose institucijose ir organizacijose. Taip pat mes:

  • Paruošiame dokumentus;
  • Suderiname dokumentus su notaru;
  • Suteikiame operatyvią pagalbą iškilus nenumatytiems klausimams.