Įmonių steigimas Anglijoje

Su OB Choice komanda Jūsų UAB steigimas Lietuvoje bus operatyvus, kokybiškas ir nebrangus. Dėl smulkesnės informacijos teiraukitės telefonu +370 614 60 400 arba lithuania@obchoice.com

Esame patikimas Jūsų verslo partneris, kurio tikslas kokybiški ir individualūs sprendimai Jums. Ruošiame įmonių steigimo, perregistravimo, įmonių duomenų ar pavadinimo keitimo dokumentus.

Padedame įsteigti įvairių juridinių formų verslus: uždarąsias akcines bendroves (UAB), Mažąsias Bendrijas (MB) ir Individualias (IĮ) įmones.

Mes žinome, kad gera pradžia – pusė darbo. Todėl užtikriname sklandų verslo steigimą visuose etapuose, t.y. pradedant nuo patikimų konsultacijų, kurių metu priimamas tinkamiausi sprendimai dėl verslo juridinės formos pasirinkimo, valstybės, kurioje bus vykdoma veikla, iki atstovavimo Juridinių asmenų registre, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, bankuose, kitose institucijose ir organizacijose.

Ruošiame šiuos dokumentus

Parengiame visus reikiamus dokumentus bei formas, suteikiame su tuo susijusias konsultacijas, suderiname dokumentų projektus su notaru, atstovaujame Juridinių asmenų registre, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, kitose institucijose ir organizacijose.

NERADOTE INFORMACIJOS? Turite klausimų?
Skambinkite +370 614 60 400 arba parašykite mums į info@obchoice.com

Susisiekite

Susidomėjote mūsų paslaugomis, o gal norite tapti partneriu? Reikia skubios pagalbos? Mes visada pasiruošę atsakyti į visus kylusius klausimus, todėl nedvejodami siųskite užklausimą arba skambinkite +370 614 60 400 ir gaukite Jus dominančius atsakymus